Aktualności

Zestawienia tematyczne i funkcjonalne - marzec 2024

10 kwietnia 2024

Prezentujemy zestawienia TOP 10 brandów z wybranych kategorii tematycznych i funkcjonalnych badania Mediapanel. Rankingi utworzone zostały wg łącznego zasięgu serwisów www i aplikacji mobilnych poszczególnych brandów.

Wskaźnik "użytkownicy" (real users) oznacza liczbę osób odwiedzających daną stronę lub aplikację, nie zaś liczbę aktywnych użytkowników platform / serwisów czy też zarejestrowanych na nich kont.

Czytaj więcej

Wyniki badania Mediapanel za marzec 2024

8 kwietnia 2024

Poniżej prezentujemy szczegółowe zagregowane miesięczne dane pochodzące z badania internetu: rankingi wydawców i witryn internetowych oraz aplikacji. 

Prezentujemy również zestawienie audytowanych playerów audio i wideo – ich wyniki pokazujemy w agregacji do grup mediowych, biorących udział w badaniu.

Czytaj więcej

Wielkanoc w internecie

5 kwietnia 2024

Spontaniczne podróże, prognoza pogody i przepisy z internetu – tak w skrócie podsumować można aktywność polskich internautów w sieci podczas Wielkanocy oraz tuż przed nią i po niej. Które kategorie cieszyły się w tym czasie największą popularnością, a które przeżyły spadek zainteresowania? Analitycy PBI i Gemius sprawdzili, co na ten temat pokazują dane z badania Mediapanel.

Czytaj więcej

Jet Line i Gemius zmierzą zasięg reklamy zewnętrznej w Polsce

4 kwietnia 2024

Agencja reklamy zewnętrznej Jet Line podpisała umowę z firmą badawczą Gemius. Dzięki tej współpracy, w oparciu o dane z cross – mediowego badania Mediapanel, Jet Line zmierzy potencjał zasięgowy reklam na swoich nośnikach zewnętrznych. Mediapanel to jedyny w Polsce pomiar mediów single source, prezentujący obecnie wyniki dla internetu, radia i telewizji. Współpraca z Jet Line to kolejny krok w kierunku uwzględnienia w badaniu również wyników DOOH.

Czytaj więcej

header