9 czerwca 2023

Wyniki badania Mediapanel za maj 2023

Poniżej prezentujemy szczegółowe zagregowane miesięczne dane pochodzące z badania internetu: rankingi wydawców i witryn internetowych oraz aplikacji. 
Prezentujemy również zestawienie audytowanych playerów audio i wideo – ich wyniki pokazujemy w agregacji do grup mediowych, biorących udział w badaniu.
 

W maju liczba internautów wyniosła 29,6 mln. Średnio dziennie korzystało z tego medium 25,6 mln osób.

Przypominamy, że 24 kwietnia 2023r wdrożyliśmy pakiet ważnych aktualizacji metodologicznych, mających na celu jeszcze lepsze odwzorowanie w danych realnej sytuacji na rynku online. Wprowadzone aktualizacje mogą mieć wpływ na niektóre wyniki (np. dotyczące RU, odsłon czy czasu), szczególnie w przypadku domen nieaudytowanych oraz aplikacji audytowanych. Dlatego ważne jest, aby pamiętać, że zmiany w wynikach (np. dostrzegalne spadki lub wzrosty w stosunku do poprzedniego miesiąca) mogą być rezultatem aktualizacji metodologii, a nie samej kondycji poszczególnych domen czy aplikacji. W związku z tym nie rekomendujemy porównania wyników po aktualizacji z tymi sprzed wdrożenia, a w przypadku wątpliwości co do interpretacji danych, prosimy o kontakt.
 

 

WYDAWCY - INTERNET

wszystkie urządzenia

 

Komputery osobiste i laptopy

 

Urządzenia mobilne

 

DOMENY - INTERNET

Wszystkie urządzenia

 

Komputery osobiste i laptopy

 

Urządzenia mobilne

 

APLIKACJE - INTERNET

audytowane

 

Wszystkie aplikacje

 

WYDAWCY- INTERNET - STREAM